Zwroty i wymiany

Zwrot produktów

Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie można zwrócić w terminie 14 dni od jego zakupu bez podawania przyczyny na zasadzie odstąpienia od umowy sprzedaży. Wystarczy wysłać odpowiednie oświadczenie o odstąpieniu od umowy na adres e-mail kontakt@lagattini.pl lub adres korespondencyjny: ul. Za Torem 12D, 34-471 Rogoźnik.

W przypadku odstąpienia od umowy, zwracane produkty należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny sklepu. Prosimy o załączenie następującego formularza zwrotu produktu, który pomoże nam zidentyfikować odpowiednie zamówienie.

Kliknij tutaj, aby nadać przesyłkę zwrotną.

Klient ponosi odpowiedzialność za ewentualne zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny od swierdzenia charakteru i cech kupowanego produktu. Więcej informacji znajduje się w punkcie 8 regulaminu sklepu.

Adres do zwrotu produktów:

LAGATTINI Karolina Jankowska
ul. Za Torem 12D
34-471 Rogoźnik

Prosimy o starannie zapakowanie paczki, aby ochronić zwracane produkty przed uszkodzeniami.

Wymiana produktów

Aktualnie w naszym sklepie nie prowadzimy bezpośredniej wymiany produktów - wymiana polega na odstąpieniu od umowy sprzedaży (patrz wyżej) i złożeniu kolejnego zamówienia z odpowiednim produktem. Przepraszamy za utrudnienia.  W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 537 165 165 lub mailowego: kontakt@lagattini.pl